“Daha sağlıklı ve daha güvenli nargile içmek için çalışıyoruz.  ”

 

Nargile içmeyi ve nargilenin bulunduğu yerlerde ki etkileşimi, muhabbeti ve samimi ortamı seviyoruz. Her şeyden önce sağlık bizim için çok önemli bir faktör ve bu prensipte önce sağlık diyerek Hookahfilter ‘ı üretmeye karar verdik. Uzun bir Ar-Ge dönemi sonunda tamamen yerli sermaye ve yerli üretim olarak Hookahfilter ‘ı ürettik. Bizim gibi nargilesini ve sağlığını seven bilinçli nargile tüketicileri için heyecanla kullanıma sunduk. Biz yaklaşık 15 yıldır endüstiriyel tasarım-üretim konusunda deneyimli bir ekibiz. Bünyemizde bulunan yaratıcı ve deneyimli ekibimiz sayesinde bir çok kurumsal firmaya endüstiriyel tasarım ve üretim konusunda hizmet veriyoruz. Ürünümüzün tüm araştırma ve geliştirme safhalarını başarılı şekilde tamamladıktan sonra seri üretime geçtik.

Evinizde, iş yerinizde veya kafelerde içiniz rahat ve güvende nargile içebilmenizi sağlayan HookahFilter tek kullanımlık bir nargile filtresidir. Nargile kömüründen, su buharından, marpuçtan ve tütünden bulaşan bakteri, virüs ve zehirli gazları engeller. Hookahfilter 'UGMA' özel geliştirilmiş mikrobiyal jel hava filtresi sayesinde nargilenizi içerken ortaya çıkan zehirli gazları, bulaşıcı hastalıkları ve virüsleri %99,9 oranında  filtreler. Bu sayede nargilenizi daha sağlıklı ve güvenli içebilirsiniz.

 

İçiniz rahat ve güvenle nargile için.

 

Tamamı yerli yatırımcılarımız ve üretim ekibimiz ile uzun süren araştırma ve geliştirme dönemi sonrasında tasarladığımız ve geliştirdiğimiz bir üründür.

Hookahfilter 'UGMA' özel geliştirilmiş mikrobiyal jel hava filtresi sayesinde nargilenizi içerken ortaya çıkan zehirli gazları, bulaşıcı hastalıkları ve virüsleri %99,9 oranında  filtreler. Bu sayede nargilenizi daha sağlıklı ve güvenli içebilirsiniz.

Tamamen yerli sermaye ve yerli üretim.

Telif hakları genel müdürlüğü tarafından incelenen, Fikri Haklar yönünden tescil belgesini buradan inceleyebilirsiniz.

Marka tescili dosya no: 2020/119284    -Hookahfilter

Marka tescili dosya no: 2020/137110  -HF hookahfilter

Faydalı Model Patent No:  2020/15523

UGMA Filtrasyon sistemi ve sertifikalara buradan ulaşabilirsiniz.

Hookahfilter