“Nargile içmeyi ve nargileyi bizde çok özledik. ”

Nargile içmeyi ve nargilenin bulunduğu yerlerde ki etkileşimi, muhabbeti ve samimi ortamı seviyoruz. Her şeyden önce sağlık bizim için çok önemli bir faktör ve bu prensipte önce sağlık diyerek Hookahfilter ‘ı üretmeye karar verdik. Uzun bir Ar-Ge dönemi sonunda tamamen yerli sermaye ve yerli üretim olarak Hookahfilter ‘ı ürettik. Bizim gibi nargilesini ve sağlığını seven bilinçli nargile tüketicileri için heyecanla kullanıma sunduk. Biz yaklaşık 15 yıldır endüstiriyel tasarım-üretim konusunda deneyimli bir ekibiz. Bünyemizde bulunan yaratıcı ve deneyimli ekibimiz sayesinde bir çok kurumsal firmaya endüstiriyel tasarım ve üretim konusunda hizmet veriyoruz. Ürünümüzün tüm araştırma ve geliştirme safhalarını başarılı şekilde tamamladıktan sonra seri üretime geçtik.

Evinizde, iş yerinizde veya kafelerde içiniz rahat ve güvende nargile içebilmenizi sağlayan HookahFilter tek kullanımlık bir nargile filtresidir. Nargile kömüründen, su buharından, marpuçtan ve tütünden bulaşan bakteri, virüs ve zehirli gazları %97 oranından engeller. Gözenekleri ve nem emici özelliği sayesinde toksin ve bakterilerin nargileden bulaşmasını engeller. HF ikonunu gördüğünüz noktalarda işletmenizden HookahFilter istemeyi unutmayınız. HookahFilter daha sağlıklı ve daha ferah nargile içebilirsiniz.

İçiniz rahat ve güvenle nargile için.

Tamamı yerli yatırımcılarımız ve üretim ekibimiz ile uzun süren araştırma ve geliştirme dönemi sonrasında tasarladığımız ve geliştirdiğimiz bir üründür.

Biz nargile içmeyi seviyoruz ve nargilenin bilinen sorunlarına çözüm odaklı bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Hookahfilter Türkiye de yerli sermaye ve yerli ekip ile üretilmiş ilk ve tek nargile filtresidir. Kanıtlanmış ve denenmiş filtreleme sistemi sayesinde nargile içerken ortaya çıkan tüm virüsleri, zehirli gazları, bakterileri, bulaşıcı hastalıkları %97 oranında filtrelemektedir.

Tamamen yerli sermaye ve yerli üretim.

Telif hakları genel müdürlüğü tarafından incelenen, Fikri Haklar yönünden tescil belgesini buradan inceleyebilirsiniz.

Marka tescili dosya no: 2020/119284    -Hookahfilter

Marka tescili dosya no: 2020/137110  -HF hookahfilter

Faydalı Model Patent No:  2020/15523

Menü
Hoşgeldiniz. Vereceğiniz ilk siparilerinizde  5 TL  sepet indirimden faydalanmak için indirim kuponu kodunu ''stopcovid19'' kullanabiliriniz.
Hemen Kullan
close-image
Önce Sağlık
Yeni normal sağlık tedbirleri kapsamında gerekli dikkati göstermeyi unutmayınız.
Convert Plus is all-in-one software to generate more leads & drive more sales with onsite targeting
Hemen sipaiş ver.
Kapat